Tėvystės stiliaus testas

Padėkite mums atlikti mokslinį tyrimą ir sužinokite savo tėvystės stilių

Mieli tėčiai ir mamos,

VšĮ „Vaikų ugdymas“ kartu su VDU Švietimo akademija įgyvendina ES projektą „Ar žinai, kaip užauginti laimingą žmogų?“. Projekto tikslas sukurti tėvystės ugdymo platformą bei ištirti jos veiksmingumą tobulinant visuomenės pozityvios tėvystės įgūdžius. Šiuo etapu renkame informaciją apie Lietuvos vaikų raidą ir mums reikalinga Jūsų, kaip didžiausių tėvystės ekspertų, pagalba. Prašysime Jūsų užpildyti trumpą klausimyną (apie 12 min.).

Klausimynas susideda iš dviejų dalių. Pirmoje dalyje Jūsų klausime apie vaiko raidą, remdamiesi žmogaus asmenybės struktūros dalimis – fizinė, socialinė, emocinė, kognityvinė. Antroje klausimyno dalyje pateiksime situacijas kuriose gali atsidurti tėvai augindami vaikus ir prašysime pasirinkti kaip Jūs pasielgtumėte toje situacijoje. Jūsų nuoširdūs ir atviri atsakymai padės mums kuriant pozityvios tėvystės platformą ir tiesiogiai prisidės prie Lietuvos visuomenės gerovės, o taip pat padės nustatyti Jūsų tėvystės stilių.

Kiekvienas iš mūsų norime būti pačiais geriausiais tėvais savo vaikams, ir kiekvienas iš mūsų tokiais ir esame. Tačiau tobulų tėvų nėra, tad svarbu, kad atsakinėdami nesiektumėte pagražinti esamos situacijos. Klausimynas yra anoniminis, duomenys bus naudojami tik tyrimo tikslais.

Pildydami klausimyną nurodykite savo el. pašto adresą kuriuo registravotės Pozityvios tėvystės laboratorijoje. Klausimyno pagalba nustatę Jūsų tėvystės stilių jo aprašymą ir rekomendacijas kaip galėtumėte tapti dar geresniais tėvais atsiųsime nurodytu el. paštu. Dėkoju už skirtą laiką ir pastangas!

Jeigu auginate daugiau nei 1 vaiką, išsirinkite vieną iš jų, apie kurį galvodami pildysite klausimyną ir spauskite ant mygtuko atitinkančio vaiko amžių: